ال سی دی سرفیس Surface lcd

ال سی دی سرفیس
5
(1)

چه زمان و چگونه ال سی دی LCD سرفیس خود را تعویض کنیم؟

 

 

سرفیس Microsoft دستگاه بسیار ظریف و حساسی هست ،اگر انتخاب شما این دستگاه ظریف و زیبا هست باید نهایت تلاشتون و برای حفظ و نگهداری از آن انجام دهید این دستگاه مفید و کاربردی به جهت استفاده آسان و راحت از محصولات و نرم افزارهای Microsoft تولید شده است که کاربرانی که احتیاج به این software ها دارند به راحتی بتوانند از یک تبلت سبک وقابل حمل استفاده کنند.

این دستگاه بخاطر طراحی ظریف و زیبایش نیازمند مراقبت ویژه ای هست لذا توصیه می شود در زمان حمل آن را داخل کیف بگذارید تا به آن فشار نیاید ،ضربه و فشار بر روی صفحه تاچ این دستگاه باعث از بین رفتن کالیبره تاچ می شود و کالیبره تاچ را بهم می ریزد.

دستگاه surface pro4  حساستر از بقیه مدلها هست لطفا اگر از این مدل استفاده می کنید توجه به update های آن داشته باشید اگر آپدیت جدیدی برای آن آمده است حتما استفاده کنید و دستگاه خود را به روز کنید.

در خیلی از مواقع به دلیل همین آپدیت نکردن ها دستگاه شما به مشکل می خورد و شما می پندارید مشکل از باطری ویا تاچ دستگاه می باشد. 50 تا 60 درصد مسئله پرش تصویر و بهم ریختگی تصویر بابت همین update ماکروسافت هست ، نکته آخر در windows 10 این مسئله خیلی مهم و مشهود است باید همیشه حواستون به آپدیت باشد که درست و کامل انجام بشه ،اگر برق رفت یا به هر دلیلی update کامل نشد حتما دوباره انجام بدید تا زمانی که از کامل شدن آن مطمئن شوید ،زیرا اگر این پروسه کامل انجام نشود حتی ممکن است دستگاه شما خاموش شود و یا هر اتفاق دیگری برای دستگاه شما بیفتد، لذا دقت لازم را در این فرایند انجام دهید و در نهایت بدانید که تیم اسپشیال همواره ، همراه شما خواهد بود.

بهتر است بخوانید:  ارتقا رم و هارد در لپ تاپ های اپل (مک بوک)

در مورد مشکلات ال سی دی LCD می توان گفت در چند نوع تقسیم می شود:

1- مشکل نرم افزاری :

در این موارد همانطور که در متن بالا اشاره کردیم ،آخرین Update windows orginal را باید از سایت بگیرید و بر روی دستگاه خود نصب کنید که به این کار کالیبره کردن تاچ نیز می گویند ، در اکثر مواقع مشکل شما در این مرحله رفع می شود.

2- مشکل سخت افزاری:

اگر در مرحله اول نتیجه نگیریم به بحث سخت افزار می پردازیم در ابتدا با باز کردن دستگاه ( توسط متخصصین مجرب ) و سرویس تاچ ،داتر برد و بررسی سایر قطعات مرتبط با تاچ می پردازیم و اگر مشکل در این مرحله نیز رفع نشد در آخر باید تاچ replace و جایگزین شود که ما در اسپشیال می توانیم با بهترین کیفیت در قطعات و خدمات این کار را برای شما انجام دهیم.

 

اسپشیال

خاص مثل تو…

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

با کلیک روی ستاره‌ها به این مطلب نمره بدهید!

میانگین نمرات 5 / 5. تعداد رای: 1

اولین فردی باشید که به این مطلب رای می‌دهد.